Akumulator do hobby – u nas znajdziesz wszystko

Akumulator do hobby – u nas znajdziesz wszystko

Akumulator do hobby

Dlaczego akurat akumulator do hobby. Hobby to w życiu każdego z nas stanowi niezmiernie ważny element. Przede wszystkim jest to sposób na odpoczynek, pozazawodową realizację pasji, ucieczkę od codzienności. Dlatego oferujemy Państwu całą gamę akumulatorów do hobby i nie tylko – u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Akumulator off-road

Interesujesz się Off-road-em? Pasjonuje Cię wolność oraz jazda po bezdrożach? Do takiej pasji potrzebne są niezwykle wytrzymałe akumulatory o bardzo wysokiej odporności na wstrząsy. Akumulatory off-road i turystyczne  4 X 4  – mamy w swojej ofercie najwyższej klasy akumulatory AGM oraz akumulatory żelowe. Bez wątpienia jazda po bezdrożach to nie tylko samochód. Niewątpliwie dla posiadaczy quadów oraz motorów crossowych również dobierzemy odpowiedni akumulator. Akumulator do hobby produkty : Banner, Yuasa, Trojan, Optima, Autopart, Exide, Centra, Bosch, Varta, Jenox, ZAP – pokonają każdą drogę.

akumulator 4 x 4najlepszy akumulator do quadaakumulator do motocykla

Akumulator do kampera

Coraz większa rzesza ludzi pasjonuje się przemierzaniem świata w kamperze. Dlatego dom na czterech kołach daje nam wolność, niezależność i możliwość zwiedzania najdalszych zakątków globu. Każdy Kamper powinien być wyposażony w niezawodny akumulator rozruchowy pozwalający na uruchomienie silnika w każdych warunkach. Bez wątpienia jest mu potrzebny wysokiej klasy akumulator głębokiego rozładowania do zasilania urządzeń w przedziale mieszkalnym. Dlatego Centrum Akumulatorów Krosbat oferuje akumulatory do hobby –  akumulatory do kampera oraz akumulator do przyczepy kempingowej które zapewnią bezpieczeństwo energetyczne oraz bezproblemowe użytkowanie pojazdu.

najlepszy akumulator do kamperaakumulator do kampera i przyczepy kempingowejakumulator głębokiego rozładowania

Akumulator do samolotu

Akumulator do hobby. Dlatego dla wszystkich miłośników latania w chmurach rozszerzyliśmy naszą ofertę o akumulatory do samolotów, awionetek i motolotni. Niewątpliwie Krosno posiada bardzo prężnie działający aeroklub z którym mieliśmy już przyjemność niejednokrotnie współpracować. Zapraszamy wszystkich miłośników lotnictwa!

akumulator do samolotu Krosnoakumulator do awionetki Krosnoakumulator do motolotni Krosno

Akumulatory dla żeglarzy i wędkarzy

Dla pasjonatów marynistyki i żeglowania mamy w ofercie akumulatory do jachtów, łodzi, pontonów i skuterów wodnych. Również wędkarze znajdą u nas akumulator do hobby. Akumulatory nie tylko do łódek ale również akumulator do echosondy wędkarskiej.

akumulator do echosondy Krosnoakumulator do łodzi Krosnoakumulator do skuterów wodnych Krosno

Akumulatory do pojazdów elektrycznych

Bez wątpienia wszyscy zwolennicy pojazdów napędzanych akumulatorami znajdą u nas potrzebne im baterie. Akumulator do hulajnogi, akumulator do deskorolki elektrycznej, akumulator do samochodzików dla dzieci, akumulator do roweru elektrycznego. Dlatego najlepsze akumulatory oferuje Centrum Akumulatorów Krosbat.

skuter elektrycznydeskorolka elektrycznarower elektryczny

Centrum Akumulatorów Krosbat, ul Bieszczadzka 2b/1, 38-400 Krosno

 

 

 

Call Now Button